Tápai Szabina és Kucsera Gábor családja: a második gyermek, Milla érkezése

A korábbi válogatott kézilabdázó, Tápai Szabina, ma már leginkább anyaként és feleségként helytálló nőként ismert. Férjével, Kucsera Gáborral és három gyermekükkel, a 12 éves Benivel, a hétéves Millával és a négyéves Bellával szerepeltek már magazin címlapján, és gyakran megosztanak pillanatokat a családi életükről. Bár Tápai Szabina és Kucsera Gábor életében nem volt mindig zökkenőmentes az út egymás felé, ám ez mára csak a múlt. A szerelem újra fellángolt közöttük, olyannyira, hogy tavaly nyáron ismét örök hűséget fogadtak egymásnak egy egyházi esküvő keretében. Kucsera Gábor azóta teljesen másképp bánik a feleségével, és örül, hogy visszakapta a családját.

Tápai Szabina és Kucsera Gábor családja

Milla, a második gyermek

Tápai Szabina és Kucsera Gábor második gyermeke, Milla november végén született 2018-ban, így Beni már nem az egyedüli gyerek a családban. Negyedik születésnapját nemrég ünnepelte, ebből az alkalomból Szabina érzelmes sorokkal köszöntötte kislányát. A sportoló számára meghatározó pont volt második gyermeke születése, hiszen akkor vált lányos anyává. Szabina már Milla születésekor érezte, hogy sok minden meg fog változni. „4 évvel ezelőtt, amikor először a kezemben tartottalak, éreztem, hogy sok minden megváltozik. Bár akkor még nem is sejtettem, hogy te mutatod majd nekem a legnagyobb TÜKRÖT. Ami néha küzdelmes, nehéz is de az a szeretet, ami benned lakozik, az valami varázslatos. A világ egyik legnagyobb CSODÁJA vagy. Köszönöm, hogy engem választottál az anyukádnak. Tűzön-vízen átmegyünk együtt. Boldogságos Szülinapot Kicsikém!” - írta az édesanya.

Tápai Szabina Millával

„Jót tett Milla érkezése a családunknak” - vallja Tápai Szabina és Kucsera Gábor. A kislány születése ugyanis alaposan felkavarta az állóvizet, és segített a párnak újra egymásra találni a házassági válság után. Milla érkezése egy új korszakot hozott a család életébe.

Hasonlóságok és egyéniségek

A sportoló házaspár három gyermekkel büszkélkedhet: a 12 éves Benivel, a hétéves Millával és a négyéves Bellával. A fotókat elnézve azonnal szembetűnő, hogy a két kislány mennyire hasonlít egymásra, göndör hajukkal, bájos mosolyukkal olyanok, mintha ikertestvérek lennének. Tápai Szabina elmondása szerint a két lánya gyerekkori önmagára és húgára, Andira emlékezteti. „Nagyon nagy a hasonlóság: Milla és Bella között mindig van egy kis civakodás, főleg otthon vagy útközben, de az autóban például Bencét középre ültetjük. A minap meg is kérdeztem a lányoktól: ’Az óvodában is így szoktatok veszekedni?’ Milla rögtön rávágta: ’Nem, ott én vagyok az anyukája, vigyázok rá.’ Otthon viszont néha előjön a testvéri csatározás, ami természetes, hiszen az életkoruk sajátossága.”

Milla szeptemberben kezdi a sulit, oda jár majd, ahová a bátyja is, Bella pedig még két évet marad az oviban. Beni nagyon védelmező bátyus, imádja ezt a szerepet, és büszke rá, hogy már nagyfiú.

Milla és Bella testvéri kötelék

Tápai Szabina és Kucsera Gábor: Házasságukról mesélnek

Családi vonások és jövőbeli tervek

„Mindhárom gyerekben keverednek a családi vonások. Külsőre a fiunk tiszta apja, sőt, néha még a gesztusaiban is visszaköszön a férjem. Ha felmordul, pont olyan, mint Gábor, a mozzanatait magába szívja. A három gyerkőc közül Milla hasonlít rám a leginkább, benne az anyukám vonásai is megjelennek.”

Szabina elárulta, hogy az október 1-jétől életbe lépő háromgyermekes anyák adókedvezménye számára is nagy könnyebbséget jelent majd. Ez is hozzájárul ahhoz, hogy a család még kiegyensúlyozottabb életet élhessen.

tags: #tapai #szabina #masodik #gy #ermeke