A Róbert Károly Magánklinika célja, hogy prémium minőségű egészségügyi szolgáltatásokat biztosítson a széles középosztály számára. Ezért árainkat az Ön anyagi lehetőségeihez igazítottuk. Nálunk elkerülhetők a borítékot zavartan zsebbe csúsztatás kínos pillanatai. Várólista helyett kezelés. Kórházunkra nem vonatkoznak a teljesítmény volumen korlát szabályai, ezért Önnek nem kell heteket, hónapokat várakozni egészsége visszanyerésére. Magánklinikánk mentes a zsúfoltságtól. Klinikánk hitelét eredményeink adják. Az alapítás óta eltelt négy évben folyamatosan fejlődünk. Új részlegekkel, technológiai beruházásokkal, új munkatársak alkalmazásával szolgáljuk az Ön igényeit és elvárásait. Orvosaink futószalag helyett teljes figyelmükkel pácienseikre fókuszálnak, megértik tüneteik jelentését, és a betegség valódi okát kezelik. Személyzetünk a család odafigyelésével és törődésével ápolja.
Bár rá lehet még ismerni a régi szülészetre, nagyon sok a változás: szebb, újabb, jobban felszerelt és otthonosabb lett minden. Dr. Szakonyi Tibor, a magánklinika igazgatója úgy látja, van fizetőképes igény a megszokott színvonalú egészségügyi ellátásnál többre, jobbra, színvonalasabbra. Koncepciónk lényege, hogy a nő van a középpontban, s igyekszünk sokoldalúan, egy helyen kielégíteni a különböző életszakaszokban felmerülő igényeket. Van gyermek-nőgyógyászati rendelésünk, tiniambulanciánk, meddőségi központunk, menopauza-rendelésünk, plasztikai sebészetünk, a legkorszerűbb lézerszálas technológiával működő érsebészetünk és proktológiánk, ahol például az aranyérműtéten egy nap alatt túl lehet a páciens.
A klinika megnyitása utáni hónapokban terjedt el a hír, miszerint a magánklinikán kétszer kell fizetnie a betegnek, egyszer a kórháznak, egyszer az orvosnak. Ezt azonban Szakonyi főorvos határozottan cáfolja: - Pácienseink számára éppen az átlátható pénzügyi feltételek jelentik az egyik nagy vonzerőt. A szakmai szabályok betartása mellett minden igény kielégítésére törekszik az itt dolgozó csapat, amely javarészt a régi nyírős orvosokból, a bezárt Schöpf-Merei, az Újpesti Szülőotthon és a Rókus gárdájának néhány tagjából állt össze.
Szolgáltatások és felszereltség
Minden újszülött ágyacskájában légzésfigyelő van. A kismamák részt vehetnek szülésre felkészítő tanfolyamon, amelyet két hetente hétfőnként tartanak, másfél órás időtartamban.
A szülőszobák felszereltsége modern, és többféle vajúdási-, szülési lehetőség áll rendelkezésre. Dúlás szülésnél apuka bemehet a dúlán kívül. A babának semmit nem kell hozni a kórházba, minden szükséges felszerelés rendelkezésre áll. Az intézményben 2 családi szoba, 3 db kétágyas fürdőszobás, 2 db kétágyas és 1 db négyágyas szoba található.
Az újszülöttek iratait, hallásvizsgálatát, első oltását az intézmény intézi.

Várandósgondozás és egyénre szabott ellátás
A TritonLife Gyógypedagógiai Központ szakértői csapata (gyermekpszichiáter, neuropszichológus, gyógypedagógus) segít a pontos diagnózis felállításában és a megfelelő terápiás lehetőségek biztosításában, amennyiben a gyermek ADHD jeleit mutatja. Korai felismerés és megfelelő kezelés segíthet a tanulmányi eredmények javításában, a közösségi beilleszkedésben és a személyiségfejlődésben.
A TritonLife célja, hogy Ön hosszú és egészséges életet éljen, minimalizálva a gyógyszerszedést, és elkerülve a felesleges kezeléseket. Örömmel mutatjuk be a TritonLife mobilalkalmazást, amely megkönnyíti az egészségeségügyi ellátáshoz való hozzáférést. Várandósgondozási csomagok a TritonLife-ban!
A klinikánál a terhesgondozás és a szülés egyénre szabott, kényelmes. Sok páciens választja a külsős szülészorvosát és szülésznőjét, akikkel már hónapok óta jártak.
Páciens vélemények és tapasztalatok
Sok pozitív visszajelzés érkezett a klinikával és a személyzettel kapcsolatban. A páciensek kiemelik a kedvességet, a nyugalmat és a segítőkészséget, amit az állami kórházakban tapasztalttal ellentétben itt megkapnak. A környezet szép, az étkezés pedig à la carte jellegű.
Néhány páciens tapasztalata:
- "A kislányomat a Szent Imrében szültem, de mivel az Orvosom a időközben átigazolt a Róbertbe, így a kisfiam már ott született, és most is ott fogok szülni, igaz magánrendelésre járok, de ez így még jobb is, kényelmesebb.A korház, maga a szülészet, szerintem nagyon rendben van, az a kedvesség és nyugalom amit ott tapasztaltam azt az állami korházban soha..."
- "Kedves Nyunyika! Köszönöm szépen a részletes beszámolót!!!! Nagyon jó volt olvasni ilyen pozitív szülési élményt. Mivel betöltöttem a 41 hetet és zàrt volt a méhszàjam a doktornőm úgy döntött, hogy estére felhelyez egy balkánt ami reggelre kitàgít annyira, hogy burkot tudjon rekeszteni ami megindítja a szülést. Meg is érkeztünk este a Róbertbe, nagyon kedvesen fogadták bennünket, elfoglaltuk a szobát, mi családit.választottunk, hogy a férjem is velünk tudjon lenni, a szoba egy picit kicsinek tűnt , de aztán abszolút elégedettek voltunk. Felvételi Ctg csináltak, az adminisztrációhoz csak a papirjaimat kellett odaadnom. Majd nyugodtan téveztünk míg megérkezett a doktornőm aki felhelyezte a ballont. Éjszakàra kaptam fájdalomcsillapítót, hogy jól aludjak. Reggel megérkezett a szülesznőm aki burkotrepesztett és kivàlaszthattam, hogy melyik szülőszobàban szeretnék szülni, mert akkor éppen rajtam kívül senki sem volt. Szépen elindultak a fàjasok és 4 óra múlva megszületett a kislányunk, minden úgy zajlott ahogy szerettem volna, de nekem külsős szülésznőm és orvosom volt, akikhez már hónapok óta jártam és előre mindent àtbeszeltünk. A kislanyomat nem vették le rólam akkor sem mikor a gyerekorvos megvizsgálta. A 3 nap amit bent töltöttünk az abszolút hàborítatlann volt, ha segítséget kértünk akkor természetesen kaptunk, de mi pont azért választottunk magànkórhàzat, hogy senki ne zavarja az első pár napunkat. Nekem határozott elképzelésem volt a szoptatàsról, újszülött àpolasról és nem szerettem volna ha bárki elbizonytalanít. Nem is tette senki...Csak a vizetek alkalmàval láttunk orvost, nővért, csecsemőst akik 1-1 percet voltak bent és megkérdezték , hogy minden rendben van e és ha valamiben tudnak segíteni szóljunk. Én a kajàval is elégedett voltam, de a férjem nem igazán...Elinteztek az újszülött iratait, hallàsvizsgàlatat, első oltasàt."
Fontos megjegyezni, hogy a Róbert Károly Magánklinikának nincs koraszülött osztálya, így ilyen esetekben a babát egy másik kórházba szállítják.
Árak és pénzügyi feltételek
Az árak megtalálhatók a klinika honlapján. Az árakon felül felmerülő költségek lehetnek pl. vércsoport meghatározás, vagy a férj tartózkodása a kórházban. A fájdalomcsillapítás is külön fizetendő.
A klinika pénzügyi feltételei átláthatóak, nincsenek rejtett költségek.

tags: #robert #karolya #magankorhaz #szuleszet