A "Feleségek luxuskivitelben" című műsor szereplői gyakran kerülnek reflektorfénybe magánéletükkel, így nem csoda, hogy a gyermekvállalás és az ahhoz kapcsolódó döntések is sokszor szóba kerülnek. Bár a műsorban látszólag tökéletes életet élő szereplőknek, mint például Vasvári Viviennek, a múltjukban számos tragédia és nehéz döntés rejlik, melyek máig feldolgozásra várnak.
Az egyik legérzékenyebb téma, ami felmerült, az abortusz. Vasvári Vivien 18 évesen esett teherbe, és miután megbeszélte párjával és szüleivel, úgy döntött, nem tartja meg a gyermekét. Ez az időszak rendkívül nehéz volt számára, hiszen érettségi után állt, és sportkarrierje mellett egy újabb, komoly útkereszteződés elé került. "Már érettségi után voltam, de azzal együtt is nagyon nehéz időszakot éltem meg. Válaszút előtt álltam, hogy a sport helyett milyen utat válasszak, tehát eléggé zavaros volt minden" - mesélte a lapnak a körülményekről.
A terhesség híre villámcsapásként érte Vívient, hiszen fogamzásgátlót szedett, így nem gondolta, hogy baj történhet. Végül azért döntött az abortusz mellett, mert abban az élethelyzetben nem tudta volna megadni a picinek azt, amire szüksége lett volna. "Már akkor is nagyon családcentrikus voltam és imádtam a gyerekeket, úgyhogy nagyon nehéz volt eldönteni, hogy mitévő legyek. Sajnos akkoriban nem volt megalapozva semmi az életemben, így nem álltam készen arra, hogy hirtelen családot alapítsak. A párommal sem voltunk úgy, nem láttam benne az apaság iránti elkötelezettséget."
A reality-sztárnak borzasztóan nehéz volt feldolgoznia a történteket, saját bevallása szerint hónapokig csak kesergett és sírt. A továbblépésben szerencsére segített neki kislánya, Ariana, aki most 3 éves, és akit Vivien a jelenlegi kedvesével, Fecsóval közösen nevel.
A gyermekvállalást illetően továbbra sincs egyetértés a Feleségek luxuskivitelben szereplői között. Amíg Vivi terhességének 17. hetében jár, Dalma 3 hónapos terhes, Babett pedig azon gondolkodik, hogy az elkövetkezendő 1-2 évben még egy gyereket vállal, addig Bogi továbbra is kitart véleménye mellett, miszerint a gyermekvállalás nagy áldozat a nőktől. "Ez egy nagyon nagy öröm az anyáknak, de ott van mellette az áldozat is, erről beszélni kell. Én elfogadom, hogy amikor eldöntöm, hogy szülni fogok és anya leszek, az nagyon sok változással fog járni" - jelentette ki Bogi.
Mindannyian egyetértenek abban, hogy sok nő azért nem vállal gyereket, mert nem találta meg azt a férfit, akitől érzelmi, lelki biztonságot kap. A feleségek azt is elárulták, már mindannyian érezték, hogy voltak olyan kapcsolatban, ahol ez a biztonság nem adatott meg. „Nekem ráadásul volt 18 évesen egy abortuszom, és az pont egy ilyen kapcsolatban volt. Tudtam, hogy mi nem is leszünk együtt pár év múlva. Az ilyen embernek nyilván ne szüljön az ember, hogyha ezt már magában is érzi" - mesélte Vivi.

A műsorból az is kiderül, a feleségek több ajánlatot is kaptak már, melyek zöme szexuális jellegű. Babettnek nemrégiben 4,5 millió forintot ajánlottak egy éjszakáért cserébe, de a többieket is mind megrohamozták már. Ami azonban mindnyájukat megdöbbenti, az a fiatal lányok közeledése. "Ez számomra nagyon megdöbbentő. Paliktól, lányoktól is napi rendszerességgel kapunk ilyet" - jegyezte meg Babett.
A szexuális ajánlatok mellett megkeresték már őket anyagi jellegű kérésekkel is, sőt Bogi elárulta, hozzá inkább ilyen típusú ajánlatok érkeznek. Már arra is megérték, hogy hiteleket rendezzenek. A VIASAT3 műsorából megtudhatjuk, mindannyian szégyennek tartják, hogy sok gazdag magyar nő különböző fórumokon árulja a gyereke használt ruháját, ahelyett, hogy odaadná ingyen, és közben ezek az anyukák azok, akik ítélkeznek felettük. "A legtöbb ember nem tud adni. Azt mondja, nekem ez a 100 vagy 200 ezer forintom van, de azt a 10 ezret nem adnám oda senkinek."

A jövővel kapcsolatban elárulták, nagyon örülnének a műsor folytatásának, szívesen részt vennének benne ismét.
A házelnöki szék várományosa: Kicsoda valójában Forsthoffer Ágnes? - HírTV
tags: #felesegek #luxuskivitelben #abortusz