Az Éjjel-Nappal Budapest Barbijaként ismerhetik a nézők Csákány Mónikát, aki hamarosan életet ad első gyermekének. Kisbabát vár az Éjjel-Nappal Budapest Barbija, vagyis Csákány Mónika. A színésznő a várandósságáról mesélt.
A várandósság és a kezdeti nehézségek
Móni már a terhességének 7. hónapjában van. Nyár végén ad majd életet kislányának, és szerencsére már a kezdeti nehézségek is elmúltak! Mostanra elmúltak a rosszullétek, de saját bevallása szerint az első hónapok kegyetlenek voltak.

Lilien érkezése
Nemrég hozta világra kisbabáját Csákány Mónika, az Éjjel-Nappal Budapest Barbija, de ennek ellenére is fantasztikusnak néz ki. Szeptember 10-én született meg ÉNB Barbi, azaz Csákány Mónika első babája. A kislány a Lilien nevet kapta, és mint kiderült, a szülés szerencsére gördülékenyen és problémamentesen zajlott. A sztáranyuka azóta már több képet is mutatott a csemetéjéről, akit eredetileg nyár végére vártak, mégis szeptemberi baba lett. Tündéri kislány, és az már valószínű, hogy az anyja szépségét örökölte, akinek nem sokkal a szülés után is bomba alakja van.

A frissen kiposztolt fotó már több mint tízezer kedvelésnél jár, ami nem meglepő, hiszen roppant jól sikerült felvételről van szó. Mónika csak úgy ragyog rajta, és látszik, hogy súlyproblémái abszolút nincsenek.
Mesélj, anyukám! a babavárás lelki oldaláról: egy őszinte beszélgetés anyaságról és önmagunkról
Anyaság és énidő
Például odafigyelek rá, hogy rendszeresen kizökkenjek kicsit az anyuka szerepkörből. Szerintem ez fontos ahhoz, hogy egy nő szülés után is nőnek érezhesse magát.
A Vivace kezelés előnyei szülés után
Legutóbb Vivace kezelésen jártál nálunk. Bevallom, nekem még nincsenek komoly problémáim a bőrömmel, inkább megelőző jelleggel próbáltam ki a Vivacet. Szerettem volna, ha üdébbé és fiatalosabbá válhatok anélkül, hogy bármilyen idegen anyagot juttatnának az arcomba. Ezzel a kezeléssel a bőr önregeneráló folyamatait tudják beindítani, ami látványos és hosszútávú eredményt nyújt. Három alkalomra foglaltam időpontot, de már az első után elképesztő volt a hatása! Mivel az orvos-esztétikai beavatkozások a bőr mélyebb rétegeiben hatnak, mint a krémek, ezért az eredmény sem összehasonlítható azzal, mintha csak kozmetikusnál jártam volna. Sokan tartanak attól, hogy valós eredményt csak olyan beavatkozások nyújthatnak, amik után komoly felépülési idővel kell számolni. Én gyakorlatilag már a kezelés napján kimehettem az utcára anélkül, hogy bárki észrevette volna, hogy valami történt.

Miért a Bársony?
Ma már sok helyen sokféle kezelést kínálnak. Szerintem a Bársony minden szempontból meggyőző hely: az ember már akkor tudja, hogy jó kezekben lesz, amikor felmegy a weboldalra. Ráadásul nem csak profik voltak, hanem kedvesek és figyelmesek, ami nagyon fontos, hiszen ha ez is az énidő része - és nem mellesleg egy kiszolgáltatott helyzet -, akkor nem mindegy, hogy milyen a légkör.
Több lábon állva: karrier és anyaság
Több lábon állsz: szerepelsz a sorozatban, aktív vagy az Instagramon, ahol együttműködéseket is vállalsz, és az alkotásra is jut időd, hiszen műgyanta kreációkat és absztrakt festményeket készítesz. Valószínűleg nekem nem lenne elég, hogy csak egy dologra összpontosítsak. Valahogy a személyiségemből adódóan mindig mozgásban kell lennem: menni akarok, csinálni, ott lenni, alkotni. Óvodáskorom óta festek és rajzolok. Ez egy gyerekkori álom, amit régóta dédelgettem, de csak 2020-ban lett rá időm. Örülök, hogy akkor úgy alakult az életem, hogy még ez is beleférjen, mert nekem ez rengeteget ad. Leírhatatlan érzés például, amikor az alkotásaim mások otthonába kerülnek. Vagy amikor ajándékba adják őket. A kezdetektől fogva sokan megtiszteltek a bizalmukkal, ezért folyamatosan érkeznek a megrendelések, még honlapot is csináltatnom kellett, mert már nem volt elég az Instagram oldal. Ráadásul hiába van sok tennivalóm a dologgal, ez nekem nem fáradtság, épp ellenkezőleg! Egyenesen feltölt!
